Wykład otwarty Profesora Haralda Herresthala z Norwegian Academy of Music w Oslo (zdjęcia)

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Profesora Haralda Herresthala z Norwegian Academy of Music w Oslo pt.

„CARL ARNOLD – EUROPEAN MUSICIAN AND HONORARY CITIZEN OF THE REPUBLIC OF KRAKÓW",

który odbędzie się w czwartek 9 czerwca 2022 roku o godz. 12.00 w Sali Kameralnej Pałacu Pusłowskich przy ulicy Westerplatte 10.

Wykład ten towarzyszy wystawie nabytków związanych z honorowymi obywatelami Krakowa, która zostanie otwarta przez Prezydenta Miasta Krakowa Prof. Jacka Majchrowskiego w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory 9 czerwca 2022 roku o godz. 17.00.

Plakat - Wykład otwarty Profesora Haralda Herresthala z Norwegian Academy of Music w Oslo