Ocena zajęć dydaktycznych i pracy administracji za semestr zimowy 2012/13

21 stycznia ruszyła kolejna edycja studenckiej oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim, połączona z oceną pracy administracji Uczelni. Akcja ankietowa organizowana jest w ramach Uczelnianego Systemu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ (www.jakosc.uj.edu.pl). Wszyscy studenci mogą uczestniczyć w badaniu i ocenić zajęcia i pracę osób obsługujących realizowany przez nich program studiów za kończący się semestr zimowy.

Aby wypełnić ankiety, należy zalogować się na www.usosweb.uj.edu.pl i wejść w zakładkę: dla studentów/moje studia/ankiety. W tej edycji zostanie zastosowana nowa wersja kwestionariusza do oceny zajęć dydaktycznych – więcej na temat zmiany ankiety. Badanie potrwa do 3 marca 2013 r.

Można też wypełnić ankietę na Platformie Pegaz. Więcej szczegółów oraz film instruktażowy znajduje się tutaj.

List do studentów ws. realizacji oceny zajęć dydaktycznych na platformie Pegaz.

Data opublikowania: 05.02.2013