Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kurs "Music Philology and the Critical Editing of Music"

Kurs "Music Philology and the Critical Editing of Music"

19 marca rozpocznie się kurs "Music Philology and the Critical Editing of Music" prowadzony przez prof. Lukę Leviego Salę z Manhattan College, New York.

Kurs będzie prowadzony w języku angielskim w piątki w godzinach 14.00-15.30 (marzec-kwiecień) oraz 14.00-16.15 (maj-czerwiec) i przeznaczony jest dla wszystkich studentów Instytutu Muzykologii (LIC, SUM) i doktorantów. Organizatorem kursu jest Biuro ZintegrUJ.

Profesor Luca Levi Sala jest absolwentem Instytutu Muzykologii Uniwersytetu w Pawii z siedzibą w Cremonie (dawnej Scuola di Paleografia e Filologia Musicale) – czołowego ośrodka specjalizującego się w filologii muzycznej. Profesor ma bogate doświadczenie dydaktyczne i naukowe, zna język polski. Wykładał na uniwersytetach Yale, New York i Montreal, a ostatnio na Uniwersytecie Poznańskim.

Zapisy drogą mailową u Pana Michała Jaczyńskiego: michal.jaczynski@uj.edu.pl. Zapraszamy!

Kurs pt. "Music Philology and the Critical Editing of Music" jest realizowany w ramach Zadanie 3Włączenie wykładowców z zagranicy posiadających osiągnięcia w pracy naukowej lub zawodowej w realizację zajęć dydaktycznych na UJ na studiach wyższych z projektu ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego, nr umowy o dofinansowanie POWR.03.05.00-00-Z309/17-00, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Po więcej informacji na temat projektu zapraszamy do odwiedzenia strony https://zintegruj.uj.edu.pl/.