Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rejestracja na zajęcia w Instytucie Muzykologii w roku akad. 2021/2022

Rejestracja na zajęcia w Instytucie Muzykologii w roku akad. 2021/2022

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na przedmioty prowadzone w Instytucie Muzykologii w roku akademickim 2021/2022 odbywać się będzie w terminie 20.09.2021, godz. 11.00 – 18.10.2021, godz. 23.59.

Studenci wszystkich lat są zobowiązani do zarejestrowania się za pośrednictwem systemu USOSweb na zajęcia prowadzone zarówno w semestrze zimowym, jak i letnim.

Przed rozpoczęciem rejestracji należy zapoznać się z programem studiów zamieszczonym na stronie internetowej Instytutu w zakładkach „Studia I stopnia” oraz „Studia II stopnia” (tam też opublikowane zostały skrócone wykazy zajęć do zrealizowania na poszczególnych latach studiów oraz wykaz kursów wybieralnych), a także z informacjami opublikowanymi w zakładce „FAQ – najczęściej zadawane pytania” (szczególnie z odpowiedziami na dziewięć pierwszych pytań).

Rejestracje na lektoraty oraz zajęcia z wychowania fizycznego odbywają się według harmonogramów ustalonych przez Jagiellońskie Centrum Językowe oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ. Informacje na temat tych rejestracji znajdą Państwo w zakładce „FAQ”, a także na stronach internetowych wspomnianych jednostek.