Koncerty 32. Krakowskiego Międzynarodowego Festiwalu Kompozytorów online

Komunikat Dyrektora Festiwalu

Szanowni Państwo,

w związku z rozwijającą się dynamicznie pandemią Covid-19 w Krakowie, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo artystów, publiczności oraz osób związanych z organizacją wydarzenia, wszystkie koncerty 32. Krakowskiego Międzynarodowego Festiwalu Kompozytorów odbędą się niestety bez publiczności.

Transmisje z koncertów będzie można oglądać na naszym kanale na YouTube.

Prosimy również o częste odwiedzanie naszej oficjalnej strony internetowej Festiwalu oraz strony na platfromie Facebook, na których publikujemy komunikaty o ewentualnych zmianach, bądź odwołanych koncertach.

Odwołany został m.in. z powodów "covidowych" koncert inaugurujący festiwal (17.10.2020), ale odbędzie się on w późniejszym terminie. Data transmisji znajdzie się również na naszych stronach festiwalowych.

Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji!

Marcel Chyrzyński

Dyrektor generalny i artystyczny