Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Instytucie Muzykologii UJ (zdjęcia)

Zapraszamy serdecznie na spotkanie inaugurujące rok akademicki 2021/2022, które odbędzie się 4 października (poniedziałek) o godz. 11.00 w siedzibie naszego Instytutu (Sala Kameralna Pałacu Pusłowskich, ul. Westerplatte 10).

Po powitaniu nowych adeptów/ek muzykologii przez Dyrekcję, pracowników i studentów IM UJ wykład inauguracyjny pt. „Co wiemy o sercu Chopina?” wygłosi dr Wojciech Marchwica, prof. UJ.

O godz. 12.30 odbędzie się szkolenie biblioteczne dla uczestników/czek 1. roku studiów I i II stopnia, które poprowadzi kierownik Biblioteki i Fonoteki IM UJ kustosz dypl. mgr Stanisław Hrabia, zaś o godz. 13.00 pracownicy naukowi Instytutu, Justyna Szomabra i Michał Jaczyński, zaprezentują im zbiory Ośrodka Dokumentacji Muzyki Polskiej XIX i XX w. im. I.J. Paderewskiego.

Poniżej galeria zdjęć z inauguracji.