Wykłady gościnne w naszym Instytucie w dniu 4 czerwca 2024 r.

W najbliższy wtorek (4 czerwca) w naszym Instytucie odbędą się aż dwa inspirujące spotkania, oba otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób studiujących!

• O godz. 8.45 w sali 23 mgr Patrycja Leśnik-Hutek, oboistka specjalizująca się w grze na instrumentach historycznych (Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu), wygłosi prelekcję połączoną z pokazem instrumentów pt. „Obój barokowy – historia i praktyka”. Uwaga: spotkanie jest obowiązkowe dla osób uczestniczących w kursie „Praktyka wykonawcza”.
  • O godz. 10.00 w sali 2 mgr Olgierd Juzala-Deprati, kompozytor młodego pokolenia i teoretyk muzyki (Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu), wygłosi wykład pt. „Współczesne techniki kompozytorskie w mojej twórczości”. Uwaga: spotkanie jest obowiązkowe dla osób uczestniczących w kursie „Techniki kompozytorskie”.