Zmarła Pani Apolonia Żuk

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 grudnia 2023 roku zmarła Pani Apolonia Żuk, wieloletni pracownik Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pani Apolonia pracowała w Sekretariacie na stanowisku woźnej. Była bardzo oddana Instytutowi i swojej pracy. Stworzyła wokół siebie niezwykłą atmosferę serdeczności. Zawsze uczynna, umiała pomóc w każdej sprawie.

Pani Apolonia pozostanie na zawsze we wdzięcznej pamięci pracowników i absolwentów muzykologii krakowskiej.

Msza Święta Żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie we wtorek, 12 grudnia 2023 roku o godzinie 12.00 w kościele p.w. Stygmatów św. Franciszka z Asyżu przy ul. Ojcowskiej 1 w Krakowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej do grobu rodzinnego na Cmentarzu Pasternik.

Rodzinie Pani Apolonii składamy wyrazy najszczerszego współczucia.

Dyrekcja i Pracownicy

Instytutu Muzykologii UJ