Seminarium Edytorstwa Muzycznego 2017

Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina oraz Instytut Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zapraszają na drugą odsłonę Seminarium Edytorstwa Muzycznego, które odbędzie się w Radziejowicach w dniach 2-6 października 2017 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 lipca.

Seminarium skierowane jest do absolwentów magisterskich studiów z zakresu muzykologii lub teorii muzyki, a także osób zajmujących się zawodowo redakcją materiałów nutowych, zainteresowanych edytorstwem muzycznym, pragnących pogłębić swoją wiedzę w tym temacie i planujących związanie swojej kariery zawodowej z Polskim Wydawnictwem Muzycznym. Zajęcia poprowadzą doświadczeni polscy muzykolodzy, redaktorzy i wydawcy.

Zobacz komunikat PWM: Seminarium Edytorstwa Muzycznego informacja

www.edytorstwo.pwm.com.pl

Seminarium Edytorstwa Muzycznego finansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Dziedzictwo muzyki polskiej czasu rozbiorów”.

Partnerami przedsięwzięcia są Narodowy Instytut Fryderyka Chopina oraz Instytut Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Data opublikowania: 14.07.2017